Polish languagepl English languageen

O FIRMIE


Firma powstała na bazie utworzonego w latach 50-tych przedsiębiorstwa zajmującego się świadczeniem usług i sprzedażą wyrobów gotowych dla przemysłu mleczarskiego.
Z czasem przedsiębiorstwo rozszerzyło ofertę na całą branżę spożywczą, przemysł chemiczny, farmaceutyczny i kosmetyczny. W ciągu kilkudziesięciu lat działalności firma dokonała gruntownej restrukturyzacji.

Do grudnia 2013 roku przedsiębiorstwo prowadziło działalność pod nazwą PPHU Mleczmasz Sp. z o.o. Rozszerznie produkcji i rynku zbytu przyczyniło się do zmiany nazwy na Metal Process Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w produkcji zbiorników i mieszalników ze stali nierdzewnej dostosowanych do różnych mediów i opcji obróbki termicznej. Wykonujemy elementy ze stali nierdzewnej, konstrukcje stalowe (stal nierdzewna, stal węglowa) oraz elementy architektoniczne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko jako wykonawca gotowego projektu. Dysponujemy kadrą technologów która stworzy na Państwa potrzeby dokumentację konstrukcyjno-technologiczną i dopilnuje realizacji złożonego zamówienia.
Nowoczesny park maszynowy i doświadczeni, certyfikowani pracownicy umożliwiają stworzenie dla naszych klientów indywidualnie dopasowanych rozwiązań.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Kapitał zakładowy: 3 455 000 zł opłacony w całości.